کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
تیر 19, 1403

QNB Finansbank Kredi Kartım Nerede? Sorgulama Banka Sayfası, Güncel Kredi Haberleri

QNB Finansbank Kredi Kartım Nerede? Sorgulama Banka Sayfası, Güncel Kredi Haberleri

QNB Finansbank kredi kartı sorgulama işlemi yaparken, banka tarafından SMS ile bildirilen kurye takip numarası ile yapılması gerekmektedir. QNB Finansbank kredi kartı başvurunuz onay aldıktan sonra telefon numaranıza bilgilendirme mesajı gelecektir. Daha sonra kredi kartınız kuryeye verildikten sonra kuryeye verildiğine dair bilgi mesajı ve kurye takip numaranızın olduğu bir bilgilendirme mesajı gelmektedir. Kurye firmasının telefon numarası üzerinden de sorgulama işlemi yapabilmeniz mümkündür. Müşteri destek numarasını arayarak kurye takip numaranız ile detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Banka müşteri hizmetleri aracılığı ile de kredi kartınızın nerede olduğuna dair bilgiyi öğrenebilmeniz de mümkündür.

Bilgilerinizi isteyen bir e-posta almanız durumunda bu e-postayı açmadan Çağrı Merkezimize durumu bildiriniz. IBAN ile yapılan para transferlerindeki hata olasılığı oldukça düşüktür, gönderdiğiniz ve hesabınıza gelen IBAN’lı para transferleri hesap numarası ile yapılan para transferlerine göre çok daha çabuk sonuçlanır. Bu nedenle yalnız uluslararası para transferlerinde değil, yurtiçi havale ve EFT işlemlerinizde de mutlaka IBAN kullanınız. İnternet Şubemiz ile günün her saatinde istediğiniz yerde bankacılık işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde bilgisayarınızdan ve tabletinizden gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank sürdürmekte olduğu Bankacılık hizmetleri kapsamında hukuka uygun bir biçimde yürüttüğü kişisel veri işleme faaliyetini disiplin altına almak, Anayasa’ nın 17. Maddesinde ifade edilen kişinin dokunulmazlığı, maddi ve manevi varlığı ile yine Anayasa’ nın 20. Para transferi, ödemeler, yatırım ürünü alım-satımı gibi işlemlerde önce işlem yapmak istediğiniz ürünü, ardından işlemin ya da ürünün alım/satım/işlemin tamamlanması için paranın hareket göreceği hesabı/hesapları seçerek ilerlemeniz gerekir. Ayrıca işlemin ileri bir tarihte, belirli kurallar çerçevesinde veya belirli periyodlarda gerçekleşmesi için emir/talimatlar verebilirsiniz. IBAN’ın amacı; Avrupa ülkelerindeki banka ve diğer finansal kurumlar aracılığı ile gerçekleştirilen para transferlerindeki hataları ve bundan doğan gecikmeleri engellemektir.

Minimum 50 TL, maksimum 5.000 TL  olarak şekilde dilediğiniz tutarda talimat verebilirsiniz. HGS, bazı otoyollar ve köprü geçişlerinde nakit ödeme yapılamadığı için buraları kolayca kullanabilmenize olanak sağlar. Ayrıca tüm geçişlerde vakit kaybı yaşamadan kolayca yolunuza devam edebilirsiniz. Köprü ve otoyollarda vakit kaybetmeden geçiş yapabilmenizi sağlayan HGS kart veya etiketinizi QNB Finansbank’tan alabilir, trafikte zaman kaybetmeden yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Sorumlu bankacılık anlayışı ile sürdürülebilirliği, Anadolubank vizyonuna, kurumsal tecrübeye ve kurum kültürüne entegre ederek, ekonomik, sosyal ve çevresel konuların eşit önemde olduğunu biliyor; çalışmalarımızda bir arada ele almaya önem veriyoruz. Anadolubank, hem bireysel hem de ticari bankacılığa yönelik sunduğu yenilikçi çözümlerle müşterilerine hizmet vermeyi sürdürecek. Yurtdışı ve yurtiçi bankalar arası döviz havalesi ve EFT işlemlerinizi IBAN kullanarak Şubelerimiz, Çağrı Merkezimiz ve Internet Şubesi aracılığı ile yapabilirsiniz. QNB Finansbank’daki hesaplarınıza ait numaraların IBAN’a dönüştürülmesi işlemi sizin ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın yapılmıştır. Tüm banka hesap numaraları sizin ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın IBAN’a dönüştürülmüştür. İnternet Şubesi’ni kullanabilmeniz için bir tarayıcıya (browser) ihtiyacınız olacaktır. Bankamızda bilgi akışının güvenliği amacıyla özel bir (128 bit) şifreleme kullanıldığından, bunu destekleyen bir tarayıcı (Internet Explorer, Safari, Google Chrome, FireFox, Edge gibi) kullanmanız gereklidir. İnternet Şubemizden yaptığınız kısıtlamaları geri almak için güvenliğiniz için Çağrı Merkezimizi aramanız gerekmektedir.

  • Müşteri destek numarasını arayarak kurye takip numaranız ile detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Başka bir sitede yer alan linkleri kullanarak web sitemize ulaşmanızı tavsiye etmiyoruz.
  • İnternet Şube ve QNB Mobil’de işlemlerinizi tamamladıktan sonra güvenli çıkış yaparak oturumunuzu kapatmayı unutmamalısınız.

IBAN sayesinde transfer edilen para daha hızlı ve hatasız bir biçimde göndericinin hesabından alıcının hesabına geçmekte; böylece, işlemlerde oluşan hatalardan kaynaklanan bekleme süreleri ortadan kalkmaktadır. IBAN’a ilişkin söz konusu standarda göre, ülke genelinde standart uzunlukta ve yapıda bir banka müşteri hesap numarası oluşturulması gerekmektedir. Her ülkenin IBAN numarası uzunluğu farklı ancak en fazla 34 karakterden oluşmaktadır. Bugün Avrupa Birliği ülkelerinin yanısıra bir çok ülkede de IBAN kullanılmaktadır. Kimlik numarası ve FinansŞifre soran sayfanın bulunduğu tarayıcı pencerenizin alt tarafında beliren anahtar veya kilit ikonu bulunur. Bu ikona tıkladığınızda sitenin güvenlik sertifikası ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. İnternet Şubemize giriş yapmak için öncelikle web sitemiz qnbfinansbank.com’a girerek sağ üst köşede yer alan İnternet Şubesi butonuna tıklayın. Müşterilerimizden bankacılık işlemlerini yerine getirebilmek için zorunlu olan ve verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır. QNB Finansbank, bankacılık anlayışı ve müşteri odaklı hizmet felsefesi ile edindiği veya sakladığı müşteri bilgilerinin gizliliğini sağlamayı aşağıdaki temel kurallar çerçevesinde taahhüt etmektedir. Hesabımda vardı önceden yalnız gittiğimde bana kart veremeyeceklerini ve internet bankacılığı kullanmayacağımı söylediler, yasa dışı www.hayatnotlari.com siteleriyle ilişkim olduğuna dair söylemleri var ama olmadı, tüm işlemleri bankadan yapmam gereki… Biriktiren Hesap açılış başvurularınızı internet şubemizden veya dilediğiniz QNB Finansbank Şubesi’nden gerçekleştirebilirsiniz. Anadolubank müşterileri, ATM anlaşması kapsamında; QNB Finansbank ATM’lerinden ay içerisinde beş kez herhangi bir komisyon ödemeden para çekebilecek.

HGS etiketiyle geçis yapabilmeniz için HGS etiketinizin önceden mutlaka doldurulması gerekmektedir. Gişe üzerindeki otomatik okuyucu bu kart veya etiketi okuyarak otomatik tahsilatı gerçekleştirir. Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) köprü ve otoyollardan bariyersiz geçiş yapılmasını ve vakit kaybını önleyen bir geçiş sistemidir. Bu tür çerezler, ziyaretçilerin site kullanımları hakkında bilgiler toplar, sitenin gerektiği gibi çalışıp çalışmadığının denetiminde ve alınan hataların tespitinde kullanılır. Bu yüzden çeşitli tarayıcı (browser) markaları için tarayıcınızın yukarıdaki şartları sağlayıp sağlamadığı kontrol edilmelidir.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سجاد اوستا برندی است که از دل باورهای قلبی و مهارت آقای سجاد صدیق با هدف ترویج ایده‌ای متفاوت در ایران تاسیس شده است. تمرکز اصلی سجاد اوستا بر روی نان است. اما در کنار آن از تهیه انواع شیرینی، دسر و قهوه نیز غافل نمی‌شود. چرا که دوست دارد پاسخگوی نیازهای اقشار مختلفی از جامعه باشد که دوست دارند به سمت تجربه‌های جدید سوق پیدا کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به کافه بیکری نان سجاد اوستا می باشد

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user